گاجینو قابل نصب در پلتفرم های مختلف

با گاجینو از 105000+ ساعت ویدئوهای آموزشی، 3500+ کتاب و 10000+ سوال و کلی آزمون چهار گزینه‌ای لذت ببر

گاجینو

آموزش آنلاین گاجینو

فرقی نمیکنه کجا باشی، هر وقت که نیاز داشتی گاجینو همراهته فقط کافیه که به اینترنت دسترسی داشته باشی، مطالب درسی هر هفته به روز میشن و مطالب جدید به اپلیکیشن اضافه میشه. فرقی نمیکنه کی شروع به استفاده کردی چون به مطالب قبلی هم دسترسی داری .نگران هزینه اینترنتت نباش، همه سرورهای گاجینو تو ایران قرار داره و اینترنت گاجینو بصورت نیم‌بها محاسبه میشه. گوشیت رو بردار، گاجینو رو رایگان نصب کن و بدون حد و مرز استفاده کن.

آموزش ویدئویی کتاب درسی

میتونید با گاجینو ویدئوهای آموزشی مربوط به هر بخش کتاب درسی‌تون که توسط بهترین اساتید تدریس شده رو مشاهده کنید ونکات مهم اون‌ها رو یادداشت کنید و به صورت یک‌جا توی دفترچه یادداشتتون نکات رو داشته باشید.

آموزش ویدئویی کتاب درسی
حل تمرین های کتاب درسی

حل تمرین های کتاب درسی

می‌تونید توی گاجینو حل تشریحی سوالات، تمرین‌‌ها و فعالیت‌های کتاب درسیتون که از کتاب‌های کلاغ سپیده رو ببینید و با نکات حل تمرین‌ها آشنا بشید.

کتابخانه الکترونیکی

بیش از 3500 کتاب الکترونیکی رایگان توی گاجینو هست که با یه چشم بهم زدن می‌تونید بی‌نهایت کتاب به کتابخونتون اضافه کنید. با گاجینو یه کتابخونه سیار از کتاب‌های گاج که نیاز دارید برای خودتون بسازید.

کتابخانه الکترونیکی
آزمون های آنلاین و خودسنجی

آزمون های آنلاین و خودسنجی

میتونید با گاجینو توی آزمون های سراسری گاج که هر دوهفته برگزار میشه شرکت کنی و تراز، رتبه و کارنامه نهایی دریافت کنی و خودتو با رقبابسنجی.

یه شروع گاجینویی داشته باش

با اشتراک رایگان 7روزه فیلم آموزشی ببین، آزمون بده، همه کتاب های گاج رو داشته باش و آزمون دلخواهت رو خودت بساز.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2