آزمون‌های گاجینو

شرکت توی آزمون‌های آزمایشی یکی از راه‌های که می‌تونی نقاط قوت و ضعف درس‌هاتو بسنجی.. مهمتر از همه می‌تونی دام طراح‌های سوال رو بشناسی تا سرجلسه آزمون کم نیاری؛ واسه کم نیاوردن و جلو زدن باید روی مطالب مسلط بشی و صدالبته مدیریت زمان داشته باشی که این ویژگی‌ها فقط با تکرار و تجربه به دست میاد. گاجینو با ارائه آزمون‌هایی با سبک متفاوت، فرصت شبیه‌سازی آزمون و به دست آوردن مهارت‌های لازم رو در اختیارت قرار میده.همین حالا با گاجینو شروع کن.

آزمون های سراسری گاج به صورت آنلاین
آزمون های سراسری گاج به صورت آنلاین

آزمون آنلاین

در گاجینو هر دوهفته یکبار آزمونی مطابق با آزمون‌های سراسری گاج برگزار میشه که میتونی بودجه بندی آزمون‌ها رو قسمت آزمون آنلاین ببینی و با اشتراک گاجینو به صورت رایگان توی این آزمون‌ها شرکت کنی و به کمک جامعه آماری بزرگ گاج خودتو با رقبا بسنجی. در پایان آزمون هم میتونی کارنامه اولیه و پاسخنامه تشریحی تو دریافت کنی و منتظر بمونی تا کارنامه نهایی‌ات بیاد تا ببینی چقدر پیشرفت کردی..

آزمون های سراسری گاج به صورت آنلاین

آزمون توربوجت

بعد از دیدن یه آموزش کامل توی هر مبحث میتونی از این تست‌ها برای تثبیت مطالب تو ذهنت استفاده کنی. توربو مجموعه‌ای از تست‌های دوگزینه ای که به کمک یادگیریت اومده. اصلا هدف تست‌های دو گزینه‌ای یادگیری با تکرار و مرور تست‌ها در بازه‌های زمانی مختلف هست.

آزمون های سراسری گاج به صورت آنلاین

آزمون پایان فصل

در انتهای هر فصل یک آزمون از کل مباحث همان فصل وجود داره که شامل سوالات چهار گزینه‌ای هست. با توجه به درصدی که در هر آزمون کسب می‌کنی، بین یک تا سه ستاره از اون فصل کسب می‌کنی.که نحوه‌ی استفاده از این ستاره ها در هر دوره متفاوته و از صفحه امتیازات میتونید جوایز در نظر گرفته شده رو مشاهده کنید.

آزمون های سراسری گاج به صورت آنلاین

آزمون خودسنجی

توی قسمت خودسنجی کلی بانک تست هست که فقط کافیه درس‌هایی که دوست داری در آزمون باشن رو انتخاب کنی، بعد نوبت به انتخاب فصل‌ها میرسه و در نهایت میتونی تعداد سوالات و سختی سوالات رو انتخاب کنی و آزمون دلخواهتو بسازی وخودتو بسنجی ودر پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

اشتراک رایگان هفت روزه گاجینو

درس خوندن با گاجینو ساده تر از اون چزیه که فکرشو میکنی!

همین حالا با یه اشتراک رایگان هفت روزه شروع کن

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. اشتراک‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2