گاجینو
گاجینو

آخرین تحقیقات تو دنیای آموزش میگه که این روزها آموزش تصویری یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های یادگیره. ویدئوهای آموزشی روشی که توی کشور ماهم به مرور داره جای خودشو بین دانش‌آموزان باز میکنه. گاجینو هم که آموزش براش خیلی مهمه، شروع به همکاری با بهترین و حرفه‌ای ترین اساتید کرده تا ویدیوهای با تدریس خلاقانه و با کیفیت براتون آماده کنه. تا به امروز هم بیش از 105000 ساعت ویدیو رایگان با محتوای آموزش کتاب درسی، حل سوالات شب امتحانی و حل تشریحی سوالات آزمون آماده کردیم .

دوره های ویژه (نمونه ازکنکور تجربی)

آشنایی با ویدیوهای آموزشی گاجینو

با ویدیو های سریالی با دبیر همراه شو و نگران هیچی نباش!

درس خوندن این روزا دیگه ساعت‌ها سر تو کتاب و جزوه بودن نیست، درس خوندن میتونه جذابتر باشه اگه با دوره‌های ویژه گاجینو باشه . با گاجینو میتونی هر هفته ویدئوهای تدریس بهترین اساتید رو مطابق با سطح آموزشیت ببینی و با آموزشی برنامه‌ریزی شده در وقتت صرفه جویی کنی.

player
نمونه ویدیوهای آموزشی در گاجینو

درس ها (نمونه از کنکور تجربی)

دبیران گاجینو

موضوعات

دسترسی به بیش از 1000 ویدیو!

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی که هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری براتون آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتید میتونید بهش مراجعه کنید. ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببین و نگران هزینه اینترنتت نباش چون اینترنت مصرفی گاجینو بصورت نیم‌بها محاسبه میشه.


ثبت نام کن