آموزش ویدیویی در گاجینو

آخرین تحقیقات تو دنیای آموزش میگه که این روزها آموزش تصویری یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های یادگیره. ویدئوهای آموزشی روشی که توی کشور ماهم به مرور داره جای خودشو بین دانش‌آموزان باز میکنه. گاجینو هم که آموزش براش خیلی مهمه، شروع به همکاری با بهترین و حرفه‌ای ترین اساتید کرده تا ویدئوهای با تدریس خلاقانه و با کیفیت براتون آماده کنه. تا به امروز هم بیش از 105843 ساعت ویدئو رایگان با محتوای آموزش کتاب درسی، حل سوالات شب امتحانی و حل تشریحی سوالات آزمون آماده کردیم . با دیدن ویدئوهای رایگان گاجینو از هر منبع آموزش دیگه‌ای بی‌نیاز میشی.


نمونه ویدیوهای آموزشی در گاجینو

سرویس ویدئویی گاجینو

درس خوندن این روزا دیگه ساعت‌ها سر تو کتاب و جزوه بودن نیست، درس خوندن میتونه جذابتر باشه اگه با دوره‌های ویژه گاجینو باشه . با گاجینو میتونی هر هفته ویدئوهای تدریس بهترین اساتید رو مطابق با سطح آموزشیت ببینی و با آموزشی برنامه‌ریزی شده در وقتت صرفه جویی کنی.

ویدئوی شب امتحان

تا چشم باز میکنی به خودت بیایی رسیدی به فصل امتحانات برای لحظه‌های پایانی این رقابت که همه دنبال یه روش مطمئن و سریع برای جمع‌بندی مطالب هستن تو با خیال راحت گاجینو رو بغل کن. توی گاجینو میتونی ویدئوهای شب امتحانی رو رایگان ببینی، با حل سوالات پرتکرار امتحانی آشنا بشی وازهمه جلو بزنی.

ویدئوی آموزش کتاب درسی

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی که هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری براتون آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتید میتونید بهش مراجعه کنید. ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببین و نگران هزینه اینترنتت نباش چون اینترنت مصرفی گاجینو بصورت نیم‌بها محاسبه میشه.

ویدئوی حل تشریحی آزمون

بعد از هر آزمون میتونید ویدئوهای حل تشریحی سوالات رو توی گاجینو به صورت رایگان ببینید. تو این ویدئوها علاوه بر آموزش روش حل تست‌ها به بررسی علت غلط بودن بقیه گزینه ها هم اشاره شده و حتی رازها و نقشه‌های طراح‌های سوال رو نقش برآب کرده تا شما بتونید توی آزمون‌ها بهترین نتیجه رو کسب کنید.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2