کتابخانه الکترونیکی گاجینو
بیش از3500 کتاب الکترونیکی رایگان توی گاجینو هست که با یه چشم بهم زدن می‌تونید بی‌نهایت کتاب به کتابخونتون اضافه کنید. با گاجینو یه کتابخونه سیار از کتاب‌های گاج که نیاز دارید برای خودتون بسازید. کتابخونه‌ای جادوئی که هر چقدر کتاب بهش اضافه کنید بازم جا داره. تازه می‌دونید شما با گاجینو چه کمکی بزرگی به تحقق رویایی قطع نشدن درختان می‌کنید؟ پس همین حالا رایگان با گاجینو شروع کنی
گاجینو
  icon

  سری جمع بندی

  کتاب‌های جمع بندی با هدف مرور سریع مطالب در زمان طلایی کنکور طراحی شده اند که شما بر حسب نیاز خود میتوانید آن‌‌ها را انتخاب کنید.

  icon

  کتاب های سری تست

  با مجموعه کتاب‌های تست انواع تست‌های تالیفی و سراسری را مرور کنید و با روش حل برای تست‌ها و دام‌های طراحان سوال آشنا شوید.

  icon

  سری شب امتحانی

  با مجموعه کتاب‌های شب امتحانی در ایام امتحانات بدون استرس به مرور و تکرار بپردازید و با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید.

  icon

  سری کتاب آموزش

  در طول سال تحصیلی و در کنار کتاب درسی میتوانید از کتاب‌های آموزشی گاج برای تسلط هرچه بیشتر روی دروس استفاده کنید.

  icon

  سری کار و تمرین

  از مجموعه کتاب‌های کار در طول سال تحصیلی برای تمرین بیشتر مطالب و آشنایی با انواع سوالات و نحوه پاسخگویی به سوالات میتوانید استفاده کنید.

  گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

  اطلاعات تماس

  تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2