گاجینو
درباره ما گاجینو
گاجینو

درباره ما

ما در انتشارات بین‌المللی گاج بیشتر از 20 سال است که با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور همراهتان بوده‌ایم. در این 20 سال همواره سعی کرده‌ایم با خلاقیت و نوآوری‌هایی که در زمینه آموزش داشتیم، راه پر فراز و نشیب یادگیری را برایتان هموار کنیم و با ارائه خدمات متنوعی مانند آزمون‌ها، ویدئوهای آموزشی و… در کنار کتاب‌ها، نیازهای آموزشیتان را با کیفیتی در خور نام گاج برآورده کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر رویکرد فضای آموزشی به سمت مجازی شدن، بر آن شدیم تا با ایجاد اپلیکیشنی جامع و با کیفیت، آموزش تحصیلی را برای دانش آموزان سراسر کشور با قیمتی به مراتب ارزان تر، فراهم کنیم. بدین منظور از ابتدای سال 97 اقدام به تولید اپلیکیشن آموزش آنلاین گاجینو کردیم. در گاجینو تلاش ما بر این است که از طریق تولید انواع محتواهای آموزشی شامل ویدئو، کتاب، بازی، آزمون، تمرین، خودسنجی، کلاس های آنلاین و برای تمامی مباحث درسی، تمامی سلایق و نیازها را پوشش دهیم.

اهداف ما

عدالت تحصیلی

گاجینو در تلاش است تا هر دانش آموز در هر کجای ایران، با هر سطح اقتصادی و در هر سطح درسی به صورت آزادانه به محتوای با کیفیت دسترسی یابد، به اهداف خود برسد و رویای خود را دنبال کند.

عدالت تحصیلی

کمک به یادگیری یکدیگر

تلاش می کنیم تا با ایجاد شبکه اجتماعی میان دانش آموزان و معلمان، بستر ارتباطات را گسترش دهیم و با هدفمند تر نمودن اوقات فراغت، دانش آموزان را به انجام کارهای گروهی و کمک به یادگیری دوستانشان، تشویق کنیم.

کمک به یادگیری یکدیگر

به روز بودن در کنار کیفیت

همینطور سعی کردیم تا با به روز نگه داشتن محتواها و تکنولوژی های بکار رفته در سیستم و توسعه اپلیکیشن، همواره خود را با نیازهای دانش آموزان تطبیق دهیم تا بتوانیم تجربه یادگیری دلپذیری را برای آیندگان سرزمینمان رقم بزنیم.

به روز بودن در کنار کیفیت

رفع تمام نیازهای شما در گاجینو

در گاجینو به واسطه جامعیت در آموزش و نیز پیوستگی مباحث درسی، هر دانش آموز در هر پایه تحصیلی و با هر سطح درسی، می تواند به راحتی با انواع محتواهای آموزشی تولید شده توسط اساتید فن، فرآیند یادگیری خود را طی کند.

رفع تمام نیازهای شما در گاجینو

همین حالا با نصب گاجینو از خدمات رایگان استفاده کن

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور

دانلود از پلی استور

مخصوص کاربران اندروید

دانلود مستقیمدانلود مستقیم

دانلود مستقیم

مخصوص کاربران اندروید

ورود به وب اپلیکیشن ورود به وب اپلیکیشن

ورود به وب اپلیکیشن

مخصوص کاربران وب و آیفون

دانلود اپلیکیشن ویندوز دانلود اپلیکیشن ویندوز

دانلود اپلیکیشن ویندوز

مخصوص سیستم عامل ویندوز

 دانلود اپلیکیشن مک دانلود اپلیکیشن مک

دانلود اپلیکیشن مک

مخصوص سیستم عامل مک