فارسی 2

گاجینوگاجینو

کتاب فارسـی پایۀ دهم، بر بنیاد رویکرد عام «برنامۀ درسـی ملی ایـران»، یعنـی شـکوفایی فطرت توحیدی، اسـتوار اسـت و با توجه بـه عناصر پنجگانه (علـم، تفکـر، ایمـان، اخلاق، عمل) و جلوه‌هـای آن درچهار پهنۀ (خـود، خلق، خلقت و خالق) و بر پایۀ اهداف «برنامة درسـی فارسـی»، سـازماندهی و تألیف شده است؛ براین اسـاس کتاب از هشـت فصل با عنوان‌های ادبیات تعلیمی، ادبیات سفر و زندگی، ادبیات غنایـی، ادبیـات پایـداری، ادبیات انقلاب اسلامی، ادبیات حماسـی، ادبیات داسـتانی و ادبیات جهان، تشـکیل شده است.

درس فارسی 2
گاجینو
50 مبحث
گاجینو
1200 ساعت ویدیو
گاجینو
1200 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

پیش گفتار

فصل 2

لطف خدا

فصل 3

ادبیات تعلیمی

فصل 4

ادبیات پایداری

فصل 5

ادبیات غنایی

فصل 6

ادبیات سفر و زندگی

فصل 7

ادبیات انقلاب اسلامی

فصل 8

ادبیات حماسی

فصل 9

ادبیات داستانی

فصل 10

ادبیات جهان

نمونه ویدیو درس فارسی 2

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس فارسی 2

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2