grade

پایه کنکور

برایِ یه کنکوری داشتن یـه برنامـه‌ریزی درسـی منسـجم و صـد البتـه مطابـق بـا نیازهـای تحصیلی یک از راه‌های موفقیته. گاجینو توی پایه کنکور با بیش از 18200 ساعت ویدئو آموزشی اونم با یه تدریس به سبک متفاوت با بهترین اساتید و کلی آزمون و بی‌نهایت کتاب، می‌تونه به عنوان راهنما و راهگشای مسیرموفقیت تو کنکورهمراهت باشه. همین امروز رایگان با گاجینو شروع کنید تا پله‌هـای موفقیـت را بـا اطمینـان خاطـر بـالا برید و به اهدافـی کـه بـرای خـودتون مشـخص کردید، برسـید.

دروس ارائه شده پایه کنکور علوم انسانی

در این قسمت تمامی دروسی که شما در این پایه مطالعه می‌کنید را مشاهده کنید

آزمون

item1
آزمون پایان فصل

تو پایان هر فصل یک آزمون از کل مباحث همان فصل وجود داره که شامل سوالات 4 گزینه‌ایه. با توجه به جواب درستی که میدی، بین 1 تا 3 ستاره کسب می کنی
item1
آزمون خودسنجی

درس هایی که دوست داری تو آزمون باشن رو انتخاب کن، بعد نوبت به انتخاب فصل ها میرسه و در نهایت میتونی تعداد و سختی سوالات رو انتخاب کنی و آزمون دلخواهتو بسازی
item1
آزمون آنلاین

میتونید با گاجینو توی آزمون های سراسری گاج که هر دوهفته برگزار میشه شرکت کنی و تراز، رتبه و کارنامه نهایی دریافت کنی و خودتو با رقبا بسنجی.

ویدئوها

item1
ویدئوهای شب امتحانی

تا چشم باز میکنی به خودت بیایی رسیدی به فصل امتحانات  توی گاجینو میتونی ویدئوهای شب امتحانی رو رایگان ببینی، با حل سوالات پرتکرار امتحانی آشنا بشی وازهمه جلو بزنی.
item1
ویدئوهای حل تشریحی آزمون

تو این ویدئوها علاوه بر آموزش روش حل تست‌ها به بررسی علت غلط بودن بقیه گزینه ها هم اشاره شده و حتی رازها و نقشه‌های طراح‌های سوال رو نقش برآب کرده تا شما بتونید توی آزمون‌ها بهترین نتیجه رو کسب کنید.
item1
ویدئوهای آموزش کتاب درسی

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببین و نگران هزینه اینترنتت نباش چون اینترنت مصرفی گاجینو بصورت نیم‌بها محاسبه میشه.

کتاب های گاج برای پایه کنکور علوم انسانی در گاجینو

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2