نگارش فارسی

گاجینوگاجینو

اين كتاب از دو پهنه‌ي اصلي زبان آموزي (مهارت‌هاي خواندن و مهارت‌هاي نوشتن)، به پهنه‌ي مهارت‌هاي نوشتاري و مكتوب زبان فارسي اختصاص دارد. در اينجا هدف ما اين است كه دانش‌آموزان آنچه را در پهنه‌ي مهارت‌هاي شفاهي يا خوانداري زبان از كتاب فارسي، ديده، خوانده، شنيده و آموخته‌اند و درباره‌ي آنها انديشيده‌اند؛ اكنون بتوانند همان‌ها را بنويسند.

درس نگارش فارسی
گاجینو
10 مبحث
گاجینو
120 ساعت ویدیو
گاجینو
140 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

آفرینش

فصل 2

دانایی و هوشیاری

فصل 3

ایران من

فصل 4

نام آوران

فصل 5

راه زندگی

فصل 6

علم و عمل

کتاب کلاغ سپید پایه پنجم

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2