فارسی

گاجینوگاجینو

كتاب فارسي پنجم، در ادامه‌ي كتاب‌هاي تازه تأليف پايه‌هاي قبل و بر پايه‌ي اصول و اهداف برنامه‌ي زبان‌آموزي حوزه‌ي يادگيري زبان و ادب فارسي تدوين شده است و همسو با گام‌هاي پيشين، در مسير ارتقاي مهارت‌هاي زباني حركت میكند؛ عناصر ساختاري اين كتاب، اگرچه با نام‌هاي ويژه‌ي درست و نادرست، درك مطلب، تصویرخوانی و... ازهم جدا هستند، اما همه‌ی این اجزا و پاره‌ها، با هدف کلی تقویت مهارت شفاهی یا گفتاری زبان فارسی، سازمان دهی شده اند.

درس فارسی
گاجینو
30 مبحث
گاجینو
320 ساعت ویدیو
گاجینو
440 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

ای همه هستی ز تو پیدا شده

فصل 2

آفرینش

فصل 3

دانایی و هوشیاری

فصل 4

ایران من

فصل 5

نام آوران

فصل 6

راه زندگی

فصل 7

علم و عمل

فصل 8

نیایش

فصل 9

واژه نامه

نمونه ویدیو درس فارسی

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس فارسی

کتاب کلاغ سپید پایه پنجم

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2