درس نگارش
'گاجینو
30 مبحث
'گاجینو
120 ساعت ویدیو
'گاجینو
40 سوال ۴ گزینه ای

نگارش

'گاجینو'گاجینو

از ديد صاحب‌نظران، توانايي بيان مقصود در قالب نوشته، نياز اولية زندگي اجتماعي و مؤثّرترين راه ارتباطي در جهان امروز و فضاي رسانه‌هاي نوپديد است. اين برنامه، در پیي پرورش چنين رويكردي در فضاي آموزش عمومی است و پس از سال‌ها، اكنون با مطالعة تاريخ آموزشي گذشته و تجربه‌هاي جهاني در قلمرو آموزش نوشتن، محتوايي كاملا ساخت‌مند و علمی را پيِش رو، نهاده است

فصل 1

ستایش

فصل 2

نقشه نوشتن

فصل 3

بخش های نوشته

فصل 4

طبقه بندی موضوع

فصل 5

کوچک تر کردن موضوع

فصل 6

بندهای بدنه

فصل 7

جمله موضوع

فصل 8

راهی برای نظم دادن به ذهن و نوشته

فصل 9

روشی برای نوشتن درباره موضوع های ذ...

فصل 10

نیایش

کتاب کلاغ سپید پایه هفتم

'گاجینو'گاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به فایل الکترونیکی تمامی کتاب‌های گاج و سری فیلم‌های آموزشی مخ دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس
'گاجینو

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2