نگارش

گاجینوگاجینو

از ديد صاحب‌نظران، توانايي بيان مقصود در قالب نوشته، نياز اولية زندگي اجتماعي و مؤثّرترين راه ارتباطي در جهان امروز و فضاي رسانه‌هاي نوپديد است. اين برنامه، در پیي پرورش چنين رويكردي در فضاي آموزش عمومی است و پس از سال‌ها، اكنون با مطالعة تاريخ آموزشي گذشته و تجربه‌هاي جهاني در قلمرو آموزش نوشتن، محتوايي كاملا ساخت‌مند و علمی را پيِش رو، نهاده است

درس نگارش
گاجینو
30 مبحث
گاجینو
130 ساعت ویدیو
گاجینو
70 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

انشای الهی

فصل 2

پس از تفکر و طراحی نقشه ذهنی، بنوی...

فصل 3

افکار و گفتارمان را بنویسیم

فصل 4

نگاه کنیم و بنویسیم

فصل 5

گوش بدهیم و بنویسیم

فصل 6

لمس کنیم، ببوییم، بچشیم و بنویسیم

فصل 7

با سنجش و مقایسه، آسان تر بنویسیم

فصل 8

با جانشین سازی، راحت تر بنویسیم

فصل 9

دگرگونه ببینیم و گونه گون بنویسیم

فصل 10

نیایش

نمونه ویدیو درس نگارش

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس نگارش

کتاب کلاغ سپید پایه هشتم

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2