انگلیسی 2

گاجینوگاجینو

امروزه ایران اسلامی، مقتدر و عزتمند دستاوردهای فراوانی برای تعامل در عرصه‌های مختلف بین‌المللی به‌ویژه در بخش‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی در اختیار دارد. در این بین نقش زبان‌های خارجی به‌عنوان رسانه و ابزار تعامل و تفاهم بین‌المللی اهمیتی روزافزون می‌یابد. با در نظر گرفتن این مهم، نقش نظام رسمی تعلیم و تربیت کشور در آموزش توانایی‌های کاربردی زبان‌های خارجی به نسل آینده‌ساز ایران اسالمی برجسته می‌نماید. لذا تهیه و تدوین بسته‌ی آموزش زبان انگلیسی بر اساس راهنمای برنامه‌ی درسی ملی و با توجه به فرهنگ اصیل و هویت ارزشمند اسلامی-ایرانی و توانمندی‌های علمی پژوهشگران کشورمان صورت گرفت.

درس انگلیسی 2
گاجینو
10 مبحث
گاجینو
320 ساعت ویدیو
گاجینو
360 سوال ۴ گزینه ای
گاجینو
2400 سوال ۲ گزینه ای

فصل 1

My Nationality

فصل 2

My Week

فصل 3

Lessons 1-2

فصل 4

My Abilities

فصل 5

My Health

فصل 6

Lessons 3-4

فصل 7

My City

فصل 8

My Village

فصل 9

My Hobbies

فصل 10

Lessons 5-7

نمونه ویدیو درس انگلیسی 2

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس انگلیسی 2

کتاب کلاغ سپید پایه هشتم

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

نمونه تست دو گزینه‌ای گاجینو

مجموعه‌ای از تست‌های دو گزینه‌ای که به کمک یادگیریت اومده. بعد از دیدن یه آموزش کامل توی هر مبحث هیچی مثل حل تست اونم از نوع دو گزینه‌ایش نمیتونه مطالب رو تو ذهنتون تثبیت کنه.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2