مقطع ابتدایی > پایه ششم رشته عمومی >
grade

پایه ششم

اگر شما هم جز والدینی هستید که به فرزندتون جمله «درس بخون» رو بارها تکرار می‌کنید و شاید درانتها هم نتیجه‌ نمی‌گیرید، میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم که گاجینویی بشید. گاجینو توی پایه ششم با بیش از 3300 ساعت ویدئو آموزشی اونم با یه تدریس به سبک متفاوت با بهترین اساتید و کلی آزمون و یه کتابخونه‌ی نامحدود میتونه یه همراه خوب برای فرزندتون بشه و لحظات یادگیری رو براش لذت بخش کنه. همین امروز رایگان با گاجینو شروع کنید تا شاهد پیشرفت تحصیلی فرزندتون باشید.

دروس ارائه شده پایه ششم رشته عمومی

شما هرجا و هر زمان به صورت آنلاین و رایگان می‌تونید از طریق گاجینو به کتاب‌های درسیتون دسترسی داشته باشید و نیاز نیست یه کوله پشتی سنگین با خودتون حمل کنید. تو این قسمت می‌تونید دروسی که توی گاجینو هست رو ببینید.

کتاب های کمک آموزشی

بیش از 40 تا کتاب آنلاین و رایگان از پایه تحصیلیتون توی گاجینو هست که میتونید یه کتابخونه سیار از کتاب‌های گاج که نیاز دارید برای خودتون بسازید

'گاجینو

گاج مارکت

فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی است. اگر نیاز به تهیه نسخه فیزیکی کتاب‌های گاج دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید نسخه فیزیکی کتاب ها
'گاجینو

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به فایل الکترونیکی تمامی کتاب‌های گاج و سری فیلم‌های آموزشی مخ دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس
'گاجینو

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2