زیست شناسی 3

گاجینوگاجینو

برنامه ی زیست شناسی بر اساس راهنمای برنامه حوزه تربیت و یادگیری علوم تجربی و منطق با برنامه ی درسی ملی تدوین شده است. اهداف این برنامه مطابق با برنامه یدرسی ملی در سه عرصه ی ارتباطی انسان یعنی ارتباط با خلق و خلقت، مبتنی بر ارتیاط با خدا، تعریف شده و در جهت تقویت پنج عنصر (تفکر وتعقل، ایمان، علم، عمل و اخلاق) پیش می رود.

درس زیست شناسی 3
گاجینو
20 مبحث
گاجینو
910 ساعت ویدیو
گاجینو
1100 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

فصل 1-مولکول های اطلاعاتی

فصل 2

فصل2- جریان اطلاعات در یاخته

فصل 3

فصل3-انتقال اطلاعات در نسل ها

فصل 4

فصل4-تغییر در اطلاعات وراثتی

فصل 5

فصل5-از ماده به انرژی

فصل 6

فصل6-از انرژی به ماده

فصل 7

فصل7-فناوری های نوین زیستی

فصل 8

فصل8-رفتارهای جانوران

فصل 9

واژه نامه

نمونه ویدیو درس زیست شناسی 3

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس زیست شناسی 3

کتاب کلاغ سپید پایه دوازدهم تجربی

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2