تاریخ 3

گاجینوگاجینو

محتوا و مطالب کتاب تاریخ 3 ،اختصاص به دورۀ معاصر تاریخ ایران و جهان دارد. آثار و پیامد تحولات و نیز شخصیت های تاریخی این دوره به مراتب بیش از سایر دوره ها بر زندگی فردی و جمعی شما تأثیرگذارند؛ بنابراین، مطالعه و کاوش در تاریخ معاصر از اهمیت و جذابیت

درس تاریخ 3
گاجینو
10 مبحث
گاجینو
580 ساعت ویدیو
گاجینو
530 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

درس1- تاریخ نگاری و گونه های منابع ...

فصل 2

درس2- ایران و جهان در آستانه دوره م...

فصل 3

درس3- سیاست و حکومت در عصر قاجار (ا...

فصل 4

درس4- اوضاع اجتماعی،اقتصادی و فرهنگ...

فصل 5

درس5- انقلاب مشروطه ایران

فصل 6

درس6- جنگ جهانی اول و ایران

فصل 7

درس7- ایران در دوره حکومت رضا شاه

فصل 8

درس8- جنگ جهانی دوم و جهان پس از آن

فصل 9

درس9- نهضت ملی شدن صنعت نفت ایران

فصل 10

درس10- انقلاب اسلامی

نمونه ویدیو درس تاریخ 3

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس تاریخ 3

کتاب کلاغ سپید پایه دوازدهم انسانی

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2