grade

پایه دوازدهم

برایِ یه کنکوری داشتن یـه برنامـه‌ریزی درسـی منسـجم و صـد البتـه مطابـق بـا نیازهـای تحصیلی یک از راه‌های موفقیته. گاجینو توی پایه دوازدهم با بیش از 5900 ساعت ویدئو آموزشی اونم با یه تدریس به سبک متفاوت با بهترین اساتید و کلی آزمون و بی‌نهایت کتاب، می‌تونه به عنوان راهنما و راهگشای مسیرموفقیت تو کنکورهمراهت باشه. همین امروز رایگان با گاجینو شروع کنید تا پله‌هـای موفقیـت را بـا اطمینـان خاطـر بـالا برید و به اهدافـی کـه بـرای خـودتون مشـخص کردید، برسـید.

دروس ارائه شده پایه دوازدهم علوم انسانی

شما هرجا و هر زمان به صورت آنلاین و رایگان می‌تونید از طریق گاجینو به کتاب‌های درسیتون دسترسی داشته باشید و نیاز نیست یه کوله پشتی سنگین با خودتون حمل کنید. تو این قسمت می‌تونید دروسی که توی گاجینو هست رو ببینید.

کتاب های کمک آموزشی

بیش از 210 تا کتاب آنلاین و رایگان از پایه تحصیلیتون توی گاجینو هست که میتونید یه کتابخونه سیار از کتاب‌های گاج که نیاز دارید برای خودتون بسازید

گاجینو

گاج مارکت

فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی است. اگر نیاز به تهیه نسخه فیزیکی کتاب‌های گاج دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید نسخه فیزیکی کتاب ها
گاجینو

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2