درس عربی، زبان قرآن 1
'گاجینو
9 مبحث
'گاجینو
1500 ساعت ویدیو
'گاجینو
530 سوال ۴ گزینه ای

عربی، زبان قرآن 1

'گاجینو'گاجینو

رویکرد برنامه‌ی درسی عربی بر اساس برنامه‌ی درسی ملی این است: «پرورش مهارت‌های زبانی به منظور تقويت فهم قرآن و متون دينی و کمک به زبان و ادبيات فارسی»

نمونه ویدیو درس عربی، زبان قرآن 1

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس عربی، زبان قرآن 1

فصل 1

ذاكَ هوَ اللّهُ + اَلتَّعارُف

فصل 2

اَلْمَواعِظُ الْعَدَديَّةُ + اَلْا...

فصل 3

مطَرَ السَّمَكِ + أَشکالُ الْافعال...

فصل 4

اَلتَّعايُشُ السِّلْميُّ + أشَکالُ...

فصل 5

هذا خَلقُ اللّهِ + اَلْجُملَةُ الْ...

فصل 6

ذوالْقَرنَينِ + اَلْفِعلُ الْمَجهو...

فصل 7

يا مَن في الْبِحارِ عَجائِبُهُ + ا...

فصل 8

صِناعةُ التَّلميعِ في الْادَبِ الْ...

فصل 9

المعجم

کتاب کلاغ سپید پایه دهم ریاضی

'گاجینو'گاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به فایل الکترونیکی تمامی کتاب‌های گاج و سری فیلم‌های آموزشی مخ دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس
'گاجینو

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2