دین و زندگی 1

گاجینوگاجینو

ترسیم نقشه‌ی زندگی و طراحی حرکت، نیازمند پاسخ به این سوال‌ها است: الف) برای چه به این جهان آمده‌ایم و هدف از خلقت ما چیست؟ ب) برای رسیدن به هدف خلقت، چه ابزارها و سرمایه‌هایی نیاز داریم؟ ج) به کجا می‌رویم و چه سرنوشتی در پیش داریم؟ امیرالمؤمنین فرمود:«خدا رحمت کند کسی را که بداند از کجا آمده است، و کجا قرار دارد و به کجا می‌رود». در سال‌های گذشته درباره‌ی هریک از این سؤال‌ها، مطالبی آموخته‌ایم و نکته‌های فراوانی به‌دست آورده‌ایم. اکنون که به دوره‌ی دوم متوسطه رسیده‌ایم و شاهد رشد عقلانی شما هستیم، شایسته است که در سطحی بالاتر و با روشی منطقی‌تر به این سؤال‌ها بپردازیم و با هرسال، بخشی از «طرح زندگی» را کامل کنیم.

درس دین و زندگی 1
گاجینو
10 مبحث
گاجینو
500 ساعت ویدیو
گاجینو
850 سوال ۴ گزینه ای

فصل 1

تفکر و اندیشه

فصل 2

قدم در راه

نمونه ویدیو درس دین و زندگی 1

این روزها داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستی، بتونی برای رفع مشکلات درسیت بهش مراجعه کنی یک امتیازه! می‌دونی هزینه هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدره؟ گاجینو کلی محتوای تصویری برات آماده کرده که هر زمان و هر مکان نیاز به دبیر داشتی میتونی بهش مراجعه کنی. میتونی ویدئوهای آموزشی کتاب درسیتو با تدریس بهترین اساتید توی گاجینو ببینی. با گاجینو نگران هزینه‌هات نباش :)


نمونه ویدیو درس دین و زندگی 1

کتاب کلاغ سپید پایه دهم ریاضی

گاجینوگاجینو

شاه‌کلید کلاغ سپید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربرداشته و با هدف پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و تکمیل فر آیند یادگیری آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی نگارش شده است.شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نمونه‌ای از این کتاب را مشاهده کنید.

نمونه خود‌سنجی گاجینو

کلی بانک تست توی گاجینو هست که از هر فصل و درسی که بخوای میتونی برای خودت آزمون بسازی و خودت رو بسنجی و در پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

درس خوندن با "گاجینو" ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی!

فقط کافیه اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشیتون نصب کنین و به اینترنت وصل باشید. حتی نگران هزینه اینترنتتون نباشید چون اینترنت مصرفی گاجینو به صورت نیم‌بها محاسبه میشه. پکیج‌های گاجینو شامل فیلم‌های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب‌های درسی، حل‌المسائل دروس، دفترچه یادداشت و آزمون‌های آنلاین و بانک سوالات غنی در هر پایه‌های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس‌های جذاب‌تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2